• Obszar nr 6

• Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Unihokeja Chłopców i Dziewcząt

Od kilkunastu lat w Szkole Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej organizowane są  Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Unihokeja Chłopców i Dziewcząt.

W zależności od ilości startujących drużyn rozgrywki przeprowadzane są systemem każdy

z każdym lub z podziałem na grupy.

W zawodach tego szczebla najczęściej zwycięzcami są uczniowie naszej szkoły którzy tym samym awansują do rozgrywek rejonowych. W tym roku chłopcy pokonali szkołę nr 3    z Koła 11:3, nr 5 z Koła 15:1 i Grzegorzewa 9:1. Natomiast dziewczęta wygrały ze szkołą  nr5 z Koła 11:0, nr 3 z Koła 9:0 i Barłóg 9:1.

Przy organizacji tych mistrzostw współpracujemy ze Starostwem Powiatowy w Kole oraz ze szkołami biorącymi udział w zawodach.

Mała Kolska Liga w Piłkę Nożna Halową

Drużyna piłkarzy nożnych ze Szkoły Podstawowej we Wrzącej Wielkiej brała udział w rozgrywkach Małej Kolskiej Ligi Holowej Piłki Nożnej. Zawody odbywały się w hali MOSiR w Kole od października 2013r. do marca 2014r.

Nasi uczniowie  aktywnie spędzali czas wolny od nauki uczestnicząc  w zawodach sportowych organizowanych w weekendy.

Organizatorem ligi było stowarzyszenie „Malinowa Mamba” z którym prężnie współpracowaliśmy.

MISTRZOSTWA POWIATU KOLSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ

W marcu uczniowie ze Szkoły Podstawowej we Wrzącej Wielkiej brali udział w Mistrzostwach Powiatu Kolskiego w piłce koszykowej. W zawodach tych nasi zawodnicy zajęli 2 miejsce pokonując  zespół z Kłodawy 10:8, drużynę z Koła nr 5 28:10 i uległa kolskiej 1 0:38.