• AKCJA CIUCH W RUCH

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Szkolne Koło PCK, w skład którego wchodzą uczniowie klasy III c wraz z opiekunem p. Dorotą Ciuraj zoorganizowało pomoc dla potrzebujących dzieci.

Akcja ,,Ciuch w ruch"- zbiórka odzieży używanej trwała od 28 listopada do 9 grudnia 2016 r. i była prowadzona przy współpracy p. pedagog I. Wojciechowskiej i p. pedagog z Zespołu Szkół w Powierciu D. Świder.
          Serdecznie dziękujemy rodzinom, które wzięły udział w akcji ,,Ciuch w ruch": p. A. Słowińskiej, p. M. Wojtysiak, p. Domowicz, p. Tylak, p. Woszczyńskim, p. Stawickim, p. Łączkowskim, p. Ostrowskim, p. Jąder, p. Miśko, p. Marciniak, p. Urbaniak, p. Jaroszewskim  oraz p. Pedagog i p. Dyrektor z Zespołu szkół w Powierciu za współpracę przy jej przeprowadzeniu.
          Darczyńcom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie rodzin potrzebujących.