• WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY
          • FINAŁ WOJEWÓDZKI W WARCABACH

26 marca w Lipnie odbył się Finał Wojewódzki w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim i trwał 9 rund z tempem gry 10 minut. W każdej z kategorii wystąpiło około 50 zawodników.

• APEL WIELKANOCNY

Wielkanoc obchodzimy na pamiątkę zmartwychwstania Chrystusa. Tych świąt oczekujemy z radością. Wraz z budzącą się wiosną rodzi się w nas wszystkich nadzieja. „Przez Krzyż do chwały” – w myśl tych słów, w środę 27 marca 2024 roku, odbył się w naszej szkole apel przygotowany z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie z klas: V, VI a i VI b nawiązali do tajemnicy krzyża, męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa oraz przybliżyli całej społeczności szkolnej piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami.

• GMINNY KONKURS NA "NAJPIĘKNIEJSZY STÓŁ WIELKANOCNY"

25 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Powierciu odbył się Gminny Konkurs na "Najpiękniejszy Stół Wielkanocny" do udziału, którego zostaliśmy zaproszeni. Naszą szkołę reprezentowały cztery dwuosobowe drużyny w kategoriach klas IV-VI i VII-VIII. Helena Stefaniak, Lena Tęgos- otrzymały szczególne wyróżnienie od wójta gminy Koło Pana Mariusza Rybczyńskiego, a Maja Krzyżańska, Martyna Wróblewska otrzymały wyróżnienie. Pozostałe uczestniczki Nikola Paćko, Lena Wojciechowska, Aleksandra Buczek i Amelia Maroszczyk otrzymały podziękowania i drobne upominki za udział. Ogromne gratulacje dla naszych uczestniczek. Poniższe zdjęcia ukazują jak świetnie się spisały. Dziękujemy Szkole Podstawowej w Powierciu za zaproszenie!!!

• Akcje

Piątek 29.03.2024